Лаки для меблів
В наш час деревина - один з найбільш популярних матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки приміщень. Але, несприятливі кліматичні умови, ультрафіолетове випромінювання, різні грибки, комахи, пошкодження – все це впливає на властивості деревини.
Тому дереву потрібно якісний захист і обробка спеціальними засобами, такими як просочення, грунтовки і лаки. Напевно найважливіше місце в цьому списку займають лаки — речовини які при висиханні утворюють на поверхні тверду прозору захисну плівку.
Вони застосовуються для того, щоб отримати прозоре покриття, зберігши властивості дерева і захистивши його від впливу зовнішніх факторів. Найчастіше лак є фінішним шаром у системі покриття. Виділяють чотири основні групи лаків:
— лак паркетний;
— лаки для декоративної обробки;
— «човнові» лаки;
— меблеві лаки.
Лаки для меблів, як і всі інші групи лаків, часто застосовуються не тільки для обробки меблів, але і для покриття підлог та інших дерев'яних поверхонь.
В залежності від яскравості світлового потоку, відбитого від поверхні, розрізняють лаки високоглянсові, глянцеві, напівглянсові, матові і напівматові. Ступінь блиску глянсових лаків приблизно 80-90%, напівглянсових — 40-50%, напівматових 10-15%.
Пропонуємо Вам кілька варіантів лаків для меблів:
Лак меблевий глянсовий НЦ-218 і матовий НЦ-243
Лаки НЦ-218 і 243 являють собою суміш лакового коллоксилина, смол, пластифікаторів в суміші різних летких органічних розчинників.
Лаки НЦ - швидковисихаючі (до 1 години), набувають високу твердість при високій еластичності.
Лаки НЦ застосовують для процесу обробки меблів та інших виробів з деревини, що експлуатуються всередині і зовні приміщення.
Поверхня перед нанесенням лаку НЦ потрібно прошліфувати до шорсткості і очистити від пилу. При необхідності лак розбавляють розчинником 646 або Р-4. Не можна використовувати розчинники, що містять уайт-спірит і сольвент. Лак наносять наливом або розпиленням за допомогою кисті, валика чи тампона в 2 або 4 шари з проміжною сушкою при температурі від 18 до 22 0С протягом однієї години, з подальшим шліфуванням поверхні матеріалу і очищенням від пилу. Час останньої сушіння лаку до складування при температурі 18 - 22 0С становить 24 години. Витрата лаку становить 90 - 130 г/м2. Влажность поверхности должна составлять не более 10%.
Ориентовочная цена одного килограмма лака от 70 до 80 гривен.
Лак яхтный Bianca
Лак яхтный Bianca в 3-х степенях блеска глянцевый, полуматовый, матовый, созданный на уретан-алкидной основе. Данный продукт рекомендуется применять для наружных работ по дереву, устойчив к ультрафиолетовым излучениям.
Используется на любых деревянных поверхностях снаружи помещений, включая деревянные полы. Обладает высоким предохраняющим свойством. Устойчив к воздействию ультрафиолетовых лучей, ударопрочный.
• Завдяки поглинання ультрафіолетових променів є довгою захистом для дерева.
• Стійкий до вицвітання, ударів, зносостійкий. Підійде для дерев'яних альтанок, веранд.
• Не змінює кольору дерева.
• Забезпечує економію в роботі і часу, не має поганого запаху, швидко висихає.
Дерев'яна поверхня очищається від забруднень, знежирюється. Перед лакуванням поверхню може насичуватися деревної просоченням Bianca, для додаткового захисту дерев'яних поверхонь, і зменшенню витрати лаку. Поверхня обробляється щіткою. Між шарами застосувавши наждачний папір, пропонується використовувати 2 – 3 шари лаку.
Ориентовочная ціна одного кілограма лаку від 100 до 150 гривень.
- Ступінь висихання фарби на відлип, чим відрізняється ступінь 3 від ступеня 5?Об'єктивне обгрунтування процесів висихання, полімеризації лаків, фарб та мастик на різних основах (алкід, акрил, епоксид, поліуретан ...). Пояснення ступенів висихання емалей, чим вони відрізніються і навіщо вони взагалі потрібні.Повна версія статті
- Який парафін купити для окопних свічок?Все про марки парафіну, та його особливості. Який купити та що врахувати? У статті від компанії ГРОС А ЛТД.Повна версія статті