Епоксидна смола ЕД-20. Застосування і переваги
Епоксидна смола ЕД-20 – найуніверсальніший продукт серед багатьох епоксидів. Активно застосовується в енергетиці, радіоелектронній промисловості, авіабудуванні, суднобудуванні, машинобудуванні, автомобілебудуванні, будівництві та ремонті та ін.
Переваги епоксидної смоли ЕД-20:
- Епоксидні смоли забезпечують високу якість та міцність клейового з'єднання.
- Смола добре вбирається та назавжди утворює композиційне ціле з безліччю різних матеріалів.
- Епоксидна смола забезпечує відмінні адгезійні властивості.
- Епоксидні смоли стійкі до впливу галогенів, більшості кислот, лугів, тому можуть використовуватись як хімічно стійкий бар'єрний шар.
- Покриття полімеризоване, продукт не виділяє токсичної пари, не має запаху.
- Епоксидна смола забезпечує довготривалий захист металевих, сталевих та бетонних виробів, що працюють у висококорозійних середовищах та занурених у рідину.
Способи нанесення епоксидної смоли ЕД-20:
- Епоксидна смола ЕД-20 – двокомпонентна смола. Для її затвердіння потрібні затверджувачі для епоксидних смол (ПЕПА, ДЕТА тощо). При використанні затверджувача марки ПЕПА (поліетиленполіамін) його потрібно від 5 до 30% залежно від виду робіт.
- Середнє співвідношення 10-15% від маси смоли.
- Зв'язку смоли та затверджувача слід обробляти при температурі не нижче +20°C.
- Час гелеутворення становить близько 1,5 години, а час повного застигання – 24 години.
- Забороняється відразу змішувати велику кількість смоли з затверджувачем без використання спеціальних змішувальних машин, щоб уникнути спінювання.
- При виробництві виробів зі скловолокна рекомендується проводити пробу на кожну партію смоли та затверджувача.
- Нагрівання суттєво прискорює процес затвердіння. Так як самозатвердіння відбувається при нагріванні (тепловиділенні), при приготуванні великої дози смоли з затверджувачем може бути самонагрівання суміші, що супроводжується спінюванням та швидким затвердінням.
Замовити епоксидну смолу ЕД-20 можна за посиланням: ЕД-20 за низькими цінами. Або за номером: +380 67398 22 68.
Інші статті
- Ступінь висихання фарби на відлип, чим відрізняється ступінь 3 від ступеня 5?Об'єктивне обгрунтування процесів висихання, полімеризації лаків, фарб та мастик на різних основах (алкід, акрил, епоксид, поліуретан ...). Пояснення ступенів висихання емалей, чим вони відрізніються і навіщо вони взагалі потрібні.Повна версія статті
- Який парафін купити для окопних свічок?Все про марки парафіну, та його особливості. Який купити та що врахувати? У статті від компанії ГРОС А ЛТД.Повна версія статті